KONST / Litografier / Färglitografi 12476046
nr 1247 6046
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Handduk. Signerad, numrerad 12/150, Signerad, bladets mått: 60x70 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:09:01
5/4 10:44:11